Originally Posted by abolt300
Originally Posted by Mbrock
Mix your own unless you just like to spend money.


Just told the co-op lady the same thing. She said "we've got a great mix bagged that is already ready to go for either $28 or $32/bag (I wasnt listening)." I said thanks,but no. Now give me 2 bags of clover 15 bags of Bob oats, 15 bags of coker oats, 25 bags of wheat and 1 bag of rape.


If you plant that much, big cost savings rolling your own.



"Why do you ask"?

Always vote the slowest path to socialism.